
Акумуляторна циркулярна пила Bosch GTS 18V-216 (без АКБ і ЗП) (0601B44000)
37 308 ₴
- В наявності
- Код: 0601B44000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Потужний, мобільний, компактний: велика висота різання для роботи без електричної мереж
Безщітковий двигун, що працює від акумулятора ProCORE18V, забезпечує акумуляторну потужність, відповідну потужності мережевого розпилювача
Висока різальна здатність для всіх основних застосувань завдяки оптимізованій конструкції; висота різання 70 мм, поздовжній розріз — 635 мм
Легка конструкція, ергономічні ручки, упори пилки на інструменті та захист пиляльних полотен для легкого й безпечного транспортування
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Тайвань
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: пила циркулярна настільна
Тип двигуна — безщітковий
Тип живлення — від акумулятора
Тип акумулятора — Li-Ion
Напруга акумулятора — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Діаметр диска — 216 мм
Максимальна глибина пропилювання під кутом 90° — 70 мм
Максимальний розмір розпилюваного матеріалу (правий) — 635 мм
Оберти холостого ходу — 4500 об/хв
Рівень звукового тиску — 81 дБ (A)
Рівень звукової потужності — 94 дБ (A)
Похибка K = 3 дБ
Під'єднання до пилососа — так
Діаметр отвору — 30 мм
Розмір робочого столу: 658х553 мм
Вага — 21.6 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна циркулярна пила Bosch GTS 18V-216
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Пиляльний диск Standard for Wood 216x30x2 мм
Напрямна
Кутовий упор
Напрямна планка
Запобіжник пиляльного полотна
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 21.6 кг |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість обертів | 4500 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,диск, Картонне паковання,ключ, напрямна, перехідник для пилососа, постачається без акумулятора та зарядного пристрою, штовхач |
| Макс. глибина пропилювання | 70 мм |
| Макс. діаметр диска | 216 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 308 ₴




