
Кущоріз акумуляторний з телескопічною штангою Bosch ISIO (0600833109)
4 224 ₴
- В наявності
- Код: 0600833109
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
ISIO являє собою новинку зі спрощеною заміною насадок. Він обладнаний літій-іонним акумулятором і антиблокувальною системою, що дає змогу працювати тривалий час — до 50 хвилин на одному заряді акумулятора. Чотирирівневий світлодіодний індикатор стежить за рівнем заряду батареї.
Акумуляторний кущоріз Bosch ISIO з насадками Multi-click, включно з ножем для трави та ножиці для кущоріза, забезпечує акуратне стриження трави та чагарників.
Його маленький, легкий і ергономічний дизайн робить роботу з ним приємною та легкою.
Ножиці завширшки 8 см призначені для стриження трави біля краю газону, в кущах і навколо стовпчиків, де газонокосарка та тример не можуть досягти.
Bosch ISIO працює на літій-іонному акумуляторі з напругою 3.6 вольтів і ємністю 1.5 Ah, що забезпечує повну свободу дій без прив'язки до електромережі.
Літій-іонні акумулятори не саморозряджаються й не схильні до ефекту пам'яті, тому їх можна заряджати будь-коли без шкоди для елементів, а повне заряджання займає всього 3.5 години.
Індикатор із чотирма світлодіодами дає змогу контролювати рівень заряду. Крім того, щоб уникнути блокування ножиць під час роботи, інструмент обладнаний антиблокувальною системою.
Система SDS кріплення насадок дає змогу змінювати їх швидко, просто й безпечно.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник Угорщина
Виробник — Bosch
Тип — кущоріз
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 3.6 В
Ємність акумулятора — 1.5 A
Час заряджання акумулятора до 100% — 210 хв
Час роботи без навантаження — 50 хв
Довжина леза — 12 см
Ширина ножа — 80 мм
Відстань між ножами — 8 мм
Регулювання висоти телескопічної штанги: 80 – 115 см
Рівень звукового тиску: 58 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 79 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 3 дБ(А)
Вага — 1.2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Кущоріз акумуляторний із телескопічною штангою Bosch ISIO
Ніж для трави
Зарядний пристрій
Телескопічна штанга
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина леза | 12 см |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | кабель MicroUSB, Картонне паковання, Ніж для трави, штанга |
| Максимальна ємність акумулятора | 1.5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 3.6 В В |
| Особливості | швидка зміна лез |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Крок зубців | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 224 ₴




