
Акумуляторна шабельна пила Bosch AdvancedRecip 18 (без АКБ і ЗП) (06033B2402)
6 522 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06033B2402
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Ідеальний варіант для грубого пиляння з низькими вібраціями для стабільної роботи
Амортизаційна конструкція зменшує вібрації й дає змогу комфортно користуватися інструментом
Ергономічна форма для декількох варіантів захоплення
Чудовий вибір для різання гілок і колод, а також для зрізання врівень зі стінами
Глибоко ріже деревину; також ріже сталь, пластик, ДСП, гуму та гіпсокартон
Система SDS для швидкої та легкої заміни полотна пили
POWER FOR ALL: один акумулятор для всієї системи інструментів для Home&Garden
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Тип — шабельна пила
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Кількість ходів холостого ходу: 0 - 3100 хід/хв
Довжина ходу — 23 мм
Опорна плита — сталь
Регулювання частоти ходу — так
Глибина пропилу (метал) — 20 мм
Глибина пропилу (дерево) — 100 мм
Блокування кнопки вмикання — так
Тип кріплення — SDS
LED-підсвітка індикатора заряджання — так
Система захисту від глибокого розряджання — так
Швидка заміна пиляльного полотна — так
Рівень звукового тиску — 88 дБ (A)
Рівень потужності звуку — 99 дБ (A)
Похибка K — 5 дБ
Гарантія — 36 місяців
Вага — 2.1 кг
Розміри: 434х194х94 мм
Комплект постачання:
Акумуляторна шабельна пила Bosch AdvancedRecip 18
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Різальне полотно S 3456 XF
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 23 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 100 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 20 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, що регулює полотно |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 3100 хід/хв |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 522 ₴



