
Садовий подрібнювач Bosch AXT 25 D (0600803100)
24 186 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0600803100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Потужність: оптимізована система різального вала забезпечує максимальну продуктивність до 175 кг/год для гілок завтовшки до 40 мм
Практичність: завдяки знімній лійці в складеному стані займає на 30% менше місця, порівнюючи з попередньою моделлю — всього 67 см заввишки
Немає шуму: мінімум шумів для комфортної роботи
Автоматичний затягувальний механізм і низький рівень шуму для максимального комфорту подрібнення
Пропускна здатність до 40 мм для потужного подрібнення
Практичний травозбірник. Об'єм 53 л для збору подрібненого матеріалу
Знімна лійка для легкого заповнення та максимального комфорту подрібнення
Закритий різальний механізм для більшої продуктивності
Система різальних валків з оптимізованим дизайном валків
Функція безпеки травозбірника. Інструмент функціонує тільки за встановленого травозбірника
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Угорщина
Виробник — Bosch
Тип — подрібнювач електричний
Живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність двигуна — 2500 Вт
Різальна система — фрезерна система валкового типу
Об'єм травозбірника — 53 л
Матеріал корпусу — поліпропілен
Матеріал корпусу травозбірника — пластик
Привод руху (самохідний) — немає
Максимальний діаметр подрібнюваних гілок — 40 мм
Пропускна здатність — 175 кг/год
Крутний момент — 650 Нм
Швидкість обертання ножів — 41 об/хв
Рівень звукового тиску — 81 дБ (A)
Рівень потужності звуку — 89 дБ (A)
Похибка K — 3 дБ
Кількість коліс — 2
Вага — 31.3 кг
Габаритні розміри: 707x388x965 мм
Комплект постачання:
Садовий подрібнювач Bosch AXT 25 D
Травозбірник
Штовхач
Комплект кріпильних елементів
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Продуктивність | 175 кг/год |
| Ріжучий механізм | Фрезерний |
| Максимальний діаметр гілок | 40 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність реверсу | Немає |
| Габарити | 707x388x965 мм |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Система подрібнення | Фреза |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | Германия |
| Призначення | Гілки |
| Крутний момент | 650 Нм |
| Потужність двигуна | 2500 Вт |
| Місткість контейнера | 40 л |
| Макс. діаметр гілки | 40 мм |
| Контейнер для збирання | Да |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 186 ₴



