
Ключ ріжковий KING TONY 19 мм односторонній
161 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10F0-19Р
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ ріжковий KING TONY 19 мм односторонній призначений для монтажу та демонтажу різьбових з'єднань під час побутових і професійних робіт. Інструмент виготовлений із міцної хром-ванадієвої сталі Cr-V, що забезпечує високу стійкість до навантажень, деформації та зношування. Фосфатоване покриття захищає поверхню від корозії та впливу зовнішнього середовища. Одностороння конструкція забезпечує зручність роботи з кріпленням у різних умовах.
Конструктивні особливості:
- Одностороння ріжкова конструкція
- Виготовлений із хром-ванадієвої сталі Cr-V
- Фосфатоване покриття для захисту від корозії
- Стійкість до механічних навантажень і зношування
- Точна геометрія робочої частини
- Зручна форма для комфортного захоплення
- Підходить для побутового та професійного використання
Технічні характеристики:
- Виробник: KING TONY
- Тип: ріжковий ключ
- Конструкція: односторонній
- Матеріал: хром-ванадієва сталь (Cr-V)
- Вид покриття: фосфатоване
- Розмір ключа: 19 мм
- Довжина: 178 мм
- Вага: 107 г
- Клас: побутовий, професійний
- Призначення: для будинку, СТО
- Країна-виробник: Тайвань
- Стан товару: новий
Комплектація:
- Ключ ріжковий KING TONY 19 мм односторонній
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | односторонній |
| Розмір min | 19 мм |
| Розмір max | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178 мм |
| Вага | 0.107 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Довжина ключа, мм | 178 |
| Розмір ключа | 19 |
| Вид ключа | ріжковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴
