
Розпилювальний стіл Bosch AdvancedTableCut 52 (0603B12000)
18 312 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0603B12000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розпилювальний стіл Bosch AdvancedTableCut 52 забезпечує точне та зручне розпилювання завдяки технології NanoBlade, яка знижує рівень вібрації та робить процес різання легким. Простота використання порівняно зі звичайним диском — не потрібно змащувати або точити диск. Система SDS дозволяє швидко змінювати ріжучі полотна, а надійний двигун забезпечує тривалий термін служби. Функція протягування пильного полотна через заготовку робить роботу більш точною та безпечною. Компактні розміри забезпечують зручне транспортування та зберігання, а добре читаємі шкали дозволяють точно налаштовувати різ.
Конструктивні особливості:
- Технологія NanoBlade для низького рівня вібрації та легкого різання
- Простота використання без змащування та заточки диска
- Система SDS для швидкої заміни ріжучих полотен
- Надійний та довговічний двигун
- Функція протягування пильного полотна через заготовку для більш точної та безпечної роботи
- Упор із можливістю регулювання кута різу
- Нахил пильного полотна для косого різу
- Захисний кожух полотна для безпеки оператора
- Компактні розміри для зручного транспортування та зберігання
- Добре читаємі шкали для точної настройки
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: побутовий
- Тип: настільна циркулярна пила
- Тип живлення: від мережі 220 В/50-60 Гц
- Потужність: 550 Вт
- Діаметр диска: 220 мм
- Кут нахилу диска: -0°…45°
- Максимальна глибина пропилу під кутом 90°: 52 мм
- Максимальна глибина пропилу під кутом 45°: 35 мм
- Кут косого різу по горизонталі: від -60° до +60°
- Обороти холостого ходу: 8200 об/хв
- Рівень звукового тиску: 90 дБ (A)
- Рівень звукової потужності: 100 дБ (A)
- Похибка K: 3 дБ
- Підключення до пилососа: ні
- Діаметр отвору: 30 мм
- Вага: 8,5 кг
- Гарантія: 36 місяців
- Габаритні розміри: 683х485х290 мм
Комплектація:
- Розпилювальний стіл Bosch AdvancedTableCut 52
- Штовхач
- Опора
- Універсальний щиток
- Паралельний упор
- Стопор для паралельної направляючої
- Захват для гвинта
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 5.5 кВт |
| Діаметр диска | 220 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 8200 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 35 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,диск, Картонне паковання, підставка |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Країна торгової марки | Германия |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Макс. діаметр диска | 220 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 35 мм |
| Макс. глибина пропилювання | 52 мм |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 312 ₴



