
Секатор акумуляторний Bosch Pro Pruner Professional (без АКБ і ЗП) (06019K1020)
8 556 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06019K1020
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Сумісність моделі з усіма акумуляторами лінійки GBA 12V — одна з переваг апарата
Швидкість роботи — новий рівень ефективності обрізання з акумуляторним секатором
Чудовий вибір для обрізання плодових дерев
Рівне обрізання з набагато меншими зусиллями проти ручних садових ножиць
Завдяки економному безщітковому двигуну інструмент працює з великою швидкістю й здійснює на одному заряді до 4500 різань
Девайс обрізає сухі та живі гілки діаметром до 25 мм, застосовуючи 3-режимну функцію посилення для економії фізичних сил оператора
Довговічні леза з неіржавкої сталі заточені дуже гостро та розраховані на 500 000 різів
Завдяки антикорозійним лезам і оптимальному тиску різання виходить здоровий і чистий зріз без шкоди для рослин
Обладнання приладу поруч індикаторів дає змогу контролювати увімкнення й температурні навантаження на мотор і АКБ у процесі роботи
Компактний дизайн, чудовий баланс покращують користувацький комфорт
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Bosch
Тип інструмента — професійний
Тип: секатор
Тип двигуна — безщітковий
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 12 В
Тип акумулятора — Li-ion
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — обойма
Діаметр зрізу — 25 мм
Матеріал леза — метал
Матеріал корпусу — пластик
Довжина інструмента — 302 мм
Вага — 0.8 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Секатор акумуляторний Bosch Pro Pruner Professional
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Габарити | 302х55х99 мм |
| Довжина леза | 55 мм |
| Довжина пристрою | 302 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. діаметр гілки | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 556 ₴



