
Кейс для інструменту Bosch L-Boxx 136 (1600A012G0)
2 958 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1600A012G0
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Кейс для інструменту Bosch L-Boxx 136 — це практичне та надійне рішення для зберігання і транспортування електроінструментів та аксесуарів. Завдяки продуманій конструкції кейс дозволяє безпечно перевозити обладнання та підтримувати порядок на робочому місці. Він підходить для професійного використання в майстерні, на будівельному майданчику або під час виїзних робіт.
Модель оснащена запатентованою системою кріплень, що забезпечує універсальність і зручність транспортування. Кейс сумісний з іншими кейсами серії L-Boxx, що дозволяє формувати модульну систему зберігання. Також його можна використовувати як окремо, так і у складі модульної системи Mobility System. Крім того, кейс сумісний із системою стелажів Sortimo для встановлення у кузові автомобіля.
Корпус виготовлений із міцного ABS-пластику, який відрізняється високою ударостійкістю, жорсткістю та зносостійкістю. Кришка кейса здатна витримувати навантаження до 100 кг. Міцні покращені пластикові засувки з функцією блокування забезпечують надійне закривання та мають великий ресурс експлуатації.
Конструктивні особливості:
- Надійне рішення для зберігання та транспортування інструментів
- Підходить для всіх типів електроінструментів
- Запатентована система кріплень для швидкого з'єднання кейсів
- Сумісність з кейсами серії L-Boxx
- Можливість використання в модульній системі Mobility System
- Сумісність із системою стелажів Sortimo для автомобіля
- Міцний корпус із ударостійкого ABS-пластику
- Кришка витримує навантаження до 100 кг
- Покращені пластикові засувки з функцією блокування
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Польща
- Виробник: Bosch
- Тип інструмента: професійний
- Тип: кейс
- Призначення: для інструменту
- Матеріал: ABS (акрилонітрил-бутадієнстирол)
- Колір: синій
- Матеріал замків: пластик
- Внутрішні розміри: 302х386х114 мм
- Зовнішні розміри: 360х444х151 мм
- Максимальне навантаження на кришку: 100 кг
- Вантажність: 25 кг
- Розтягувальне зусилля: 50 кг
- Вага: 1.9 кг
Комплектація:
- Кейс для інструменту Bosch L-Boxx 136 (1600A012G0)
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній упаковці
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 444 мм |
| Висота | 151 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність знімного лотка | Немає |
| Матеріал замків | Пластик |
| Ховаючись ручка | Так |
| Габарити | 360х444х151 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Призначення | Для електроінструменту |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 2 958 ₴


