
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 34-150 (0601372800)
10 746 ₴
- В наявності
- Код: 0601372800
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Ексцентрикова шліфувальна машина GEX 34-150: міцність і висока ефективність знімання матеріалу категорії 150 мм
Стабільна продуктивність і висока швидкість видалення для ефективного результату навіть на чутливих поверхнях
Алюмінієвий підшипниковий фланець забезпечує тривалий термін експлуатації інструмента та робить його ідеальним для використання у важких умовах
Опція попереднього вибору швидкості дає змогу використовувати його з різними матеріалами
Патрубок для під'єднання до пилососа, передбачена також можливість використання касети з фільтром
Зручна форма корпусу та задня ручка забезпечують максимум комфорту та знижують навантаження на руки навіть у разі тривалої роботи
Додатково є можливість встановити передню ручку
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна-виробник Угорщина
Виробник — Bosch
Клас — Professional
Тип — шліфувальна машина
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Номінальна споживана потужність — 340 Вт
Швидкість без навантаження: 4500 - 12000 об./хв
Швидкість коливань: 9000 – 24000 кол./хв
Ексцентрисикет — 2.0 мм
Амплітуда коливань — 4.0 мм
Кількість режимів роботи — 2
Регулювання обертів — так
Оброблюваний матеріал: деревина/метал/пластик
Діаметр шліфувальної підошви — 150 мм
Система кріплення шліфувального паперу — липучка
Рівень звукової потужності — 81 дБ (А)
Маса (без приладдя) — 2.1 кг
Габаритні розміри: 315х190х150 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 34-150
Шліфувальний папір C470, Best for Wood + Paint, 120
Шліфувальна платформа — 1 шт.
Насадка для пилу — 1 шт.
Паперовий пакет для пилу — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 4 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Кількість обертів | 4500 — 12000 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 2 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, адаптер, гарантійний талон, Картонне паковання, пилозбірник, Шліфліс |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Потужність двигуна | 340 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Тип | Ексцентрикова |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Частота колебаний | 9000 — 24000 кол./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 746 ₴


