
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GET 75-150 (0601257100)
22 716 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0601257100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Турбошліфувальна машина з неперевершеною керованістю в категорії 150 мм
Ідеально ергономічна передня опора для долоні та невелике коло захоплення ручки забезпечують оптимальне керування інструментом
Шліфувальна платформа з декількома отворами зручно підходить для всіх шліфувальних аркушів незалежно від кількості отворів
Надзвичайно потужний двигун 750 Вт і активне обертання платформи забезпечують чудову швидкість видалення
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна-виробник Угорщина
Виробник — Bosch
Клас — Professional
Тип — шліфувальна машина
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Номінальна споживана потужність — 750 Вт
Швидкість без навантаження: 3300 - 7300 об./хв
Швидкість коливань: 6600 – 14600 кол./хв
Ексцентрисикет — 2.25 мм
Амплітуда коливань — 4.5 мм
Кількість режимів роботи — 2
Регулювання обертів — так
Оброблюваний матеріал: деревина/метал/пластик
Діаметр шліфувальної підошви — 150 мм
Система кріплення шліфувального паперу — липучка
Рівень звукової потужності — 85 дБ (А)
Маса (без приладдя) — 2.6 кг
Габаритні розміри: 243х417х141 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GET 75-150
Шліфувальний папір М480, Best for Wood + Paint, 120
Шліфувальна платформа 150 мм — 1 шт.
Захисне кільце 150 мм — 1 шт.
Ключ із внутрішнім шестигранником — 1 шт.
Всмоктувальний патрубок 150 мм — 1 шт.
Додаткова ручка — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 4.5 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Кількість обертів | 3300 - 7300 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 2 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, адаптер, гарантійний талон, доповнювальна ручка, Картонне паковання,ключ, Шліфлист |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Потужність двигуна | 750 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Тип | Ексцентрикова |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Частота колебаний | 6600 – 14600 кол./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 716 ₴


