-14%

Ексцентрикова шліфмашина акумуляторна Bosch Professional GEX 185-LI (АКБ і ЗП) (06013A5021)
12 396 ₴
10 692 ₴
- В наявності
- Код: 06013A5021
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Акумуляторна система: GEX 185-LI працює від літій-іонного акумулятора Bosch Professional, що забезпечує високу продуктивність і бездротову свободу пересування
Обладнана ексцентриковим рухом, що дає змогу їй здійснювати м'яку та високоякісну шліфування
Має систему електронного регулювання обертів, що дає змогу користувачеві вибрати оптимальну швидкість обертання шліфувального диска залежно від необхідного результату та типу матеріалу
Обладнана системою Microfilter, яка дає змогу ефективно збирати пил і забезпечує чистоту робочої зони GEX 185-LI має ергономічний дизайн і легку конструкцію, що робить її зручною у використанні та дає змогу працювати з нею тривале час без втоми. Вона також обладнана м'якою ручкою для покращеного комфорту під час роботи
Ця модель шліфмашини сумісна з різними аксесуарами Bosch Professional, як-от шліфувальні диски різних грануляцій, адаптери для пилососа та інші аксесуари, що дають змогу розширити її функціональність
Виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечують міцність і довговічність інструмента
Quick Fix система: Ця модель обладнана зручною системою швидкої заміни шліфувальних дисків. За допомогою Quick Fix можна легко та швидко змінювати шліфувальні диски без потреби використання додаткових інструментів
Функція автоматичної зупинки, яка запобігає пошкодженню оброблюваної поверхні під час зняття шліфувальної машини з неї. Це забезпечує додатковий захист матеріалів і підвищує безпеку роботи
Шліфмашина GEX 185-LI підходить для різних завдань шліфування, включно з обробленням плоских і кривих поверхонь, видаленням фарби та лаку, підготовку поверхонь перед фарбуванням і багато іншого
Шліфмашина обладнана системою захисту від перевантаження, яка запобігає пошкодженню мотора в разі надмірного навантаження. Це сприяє тривалій роботі інструмента та збільшує його термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Клас — Professional
Тип — шліфувальна машина
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 4 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Швидкість без навантаження: 6000 - 10000 об./хв
Швидкість коливань: 12000 – 20000 кол./хв
Ексцентрисет — 1.25 мм
Амплітуда коливань — 2.5 мм
Кількість режимів роботи — 2
Регулювання обертів — регулятор
Підтримка постійних обертів під навантаженням — так
Плавний пуск — так
Оброблюваний матеріал: деревина/метал/пластик
Розмір шліфувальної підошви — 125 мм
Система кріплення шліфувального паперу — липучка
Рівень звукової потужності — 74.0 дБ (А)
Маса (без приладдя) — 0.9 кг
Габаритні розміри: 153х123х134 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Ексцентрикова шліфмашина акумуляторна Bosch Professional GEX 185-LI
Акумулятор GBA 18V місткістю 4 Ah — 1 шт.
Швидкозарядний пристрій GAL 18V-40
Мішок для пилу
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2.5 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А·год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість обертів | 6000 — 10000 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 2 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Aкумулятор 1 шт., гарантійний талон, Зарядний пристрій, Кейс, пилозбірник |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Ексцентрикова |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Частота колебаний | 12000 — 20000 кол./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 692 ₴

