
Уклономір цифровий Bosch GIM 60 L Professional (0601076900)
11 724 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0601076900
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Настроювання будь-якого значення від 0°.
Ручне введення значення кута.
Звуковий сигнал для настроювання кута, не дивлячись на екран.
Перемикання одиниць вимірювання.
Автоматичний поворот індикації на екрані.
Лазер для вимірювання кута нахилу на відстані до 30 м.
Потужні магніти та два ремені для надійного кріплення.
Механізм нахилу для точного регулювання поверхонь.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: ухиломір
Живлення — 4 х 1.5 В (ААА)
Діапазон вимірювання: 0 - 360° (4 x 90°)
Точність вимірювання електронна — 0°/90° ± 0.05°
Точність вимірювання електроніки за 1-89° ± 0.1°
Клас лазерного пристрою — 2
Робоча відстань (лазер) — 30 м
Радіус роботи лазера — 30 м
Тип лазера: 650 Нм, <1 мВт
Кріплення штатива — 1⁄4"
Точність нівелювання лазера — ± 0.5 мм/м
Довжина — 60 см
Маса — 0.91 кг
Одиниця виміру: °, %, мм/м
Клас захисту — IP54
Функция Hold - да
Матеріал корпусу — алюміній
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Уклономір цифровий Bosch GIM 60 L Professional
Акумулятор 1.5 В R6 (AAA) — 4 шт.
Захисна сумка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.91 кг |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас лазера | 2 |
| Кількість колб | 2 |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Робоча довжина | 60 см |
| Різьба штатива | 1/4 дюйма |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Уклономір |
| Товщина ребра | 25 мм |
| Точність приладу | ± 0.5 мм/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 724 ₴

