
Фарбопульт електричний Bosch PFS 5000 E (0603207200)
12 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0603207200
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Щітки більше не потрібні — швидке нанесення рівномірних шарів на текстуровані поверхні та краї
Система розпилення ALLPaint: розпилення фарби для деревини, глазурі або емалі на деревину або метал
Швидке нанесення фарби для великих і дуже великих проєктів у приміщенні та на відкритому повітрі
Потужний двигун забезпечує найкраще нанесення фарби у своєму класі з блискавичною швидкістю
Два контейнери для фарби заощаджують час завдяки мінімізуванню доливання під час роботи
Фарба розпилюється тонкою дисперсією для рівномірного нанесення на всі поверхні без утворення крапель
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Угорщина
Виробник — Bosch
Тип: фарбопульт
Номінальна споживана потужність — 1200 Вт
Продуктивність — 500 мл/хв
Нанесення фарби (поверхня) — 3 м2/хв
Нанесення фарби (час) — 1 хв
Об'єм бачка — 1.00 л
Довжина шланга — 4.0 м
Рівень звукового тиску — 84 дБ (A)
Рівень потужності звуку — 95 дБ (A)
Похибка K — 3 дБ
Габарити інструмента (Д x Ш x В): 410 x 405 x 235 мм
Вага — 4.9 кг
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Фарбопульт електричний Bosch PFS 5000 E
Контейнер для фарби — 2 шт.
Кришка для контейнера
Насадка для емалей (чорна)
Насадка для глазурів (сіра)
Насадка для водоемульсійної фарби (біла)
Кольоровий фільтр
Щітка для очищення
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Виносний компресор | Да |
| Габарити | 410x405x235 мм |
| Діаметр сопла | 2.4 мм |
| Довжина шланга | 4 м |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. в'язкість фарби | 70 DIN |
| Матеріал бака | Метал |
| Об'єм резервуара | 1000 мл куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Расход краски | 0.5 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Технологія розпилення | пневматична |
| Тип | Фарбопульт |
| Тип бачка під фарбу | нижній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 120 ₴




