
Фрезер Bosch POF 1400 ACE (набор оснастки) (060326C801)
7 878 ₴
- В наявності
- Код: 060326C801
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Висока потужність двигуна 1400 Вт і система підтримки обертів під навантаженням від Bosch, допоможе виконати роботи будь-якої складності, підтримуючи задану швидкість обертання фрези незалежно від навантаження.
Коліщатко для попереднього встановлення числа обертів і вимикач із функцією акселератора дають змогу задати оптимальну частоту обертання фрези, залежно від особливостей матеріалу, з яким Ви працюєте. Високоточна система регулювання глибини фрезерування дає змогу виставити необхідну глибину занурення фрези з точністю до 1/10 мм, що так само робить можливим використання моделі Bosch POF 1400 ACE для виконання найскладніших завдань.
Система швидкого встановлення копіювальної втулки Bosch SDS і фіксатор шпинделя для простої зміни фрез дають змогу неабияк заощадити час на заміну робочої оснастки.
Захист від льотної стружки, із застосуванням прозорого кожуха, ергономічна конструкція з м'якими накладками на ручках, наявність вбудованої підсвітки та можливість видалення пилу за допомогою пилососа, роблять роботу з цим фрезером безпечною й комфортною.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Bosch
Тип: фрезер
Тип фрезера — універсальний
Номінальна споживана потужність — 1400 Вт
Розмір цанги — 6/6,35/8 мм
Робочий хід фрези — 55 мм
Оберти холостого ходу: 11000 - 28000 об/хв
Під'єднання до пилососа — так
Плавний пуск — немає
Регулювання обертів — так
Блокування шпинделя — так
Підтримка постійних обертів під навантаженням — так
Подсветка - да
Вага — 3.5 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Фрезер Bosch POF 1400 ACE
Набор оснастки
Всмоктувальний перехідник
Ріжковий ключ
Копіювальна втулка
Пазова фреза
Паралельний упор
Центрувальний штифт
Цанговий патрон — 3 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Діаметр цанги | 6,6.35,8 |
| Кількість обертів | 28000 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс, набір аксесуарів |
| Потужність | 1400 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний |
| Хід фрези | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 878 ₴

