
Акумуляторний степлер (нейлер) для цвяхів Bosch GNH 18V-64 M Professional (без АКБ і ЗП) (0601481000)
28 842 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0601481000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Акумуляторний цвяхозабивач Bosch GNH 18V-64 M — компактний і зручний у використанні інструмент для автоматичного забивання цвяхів.
Професійної серії, для інтенсивної експлуатації в умовах будмайданчика.
Забезпечує максимально точне та швидке забивання цвяхів із довжиною 32-64 мм і діаметром 1.6 мм.
Працює у 2 режимах: одиничним і чергою.
Зрозумілий і зручний інтерфейс.
Корпус із матеріалу Dura Shield стійкий до ударів і негативного впливу вологи.
Ручка ергономічна з нековзними вставками.
Функція регулювання глибини забивання цвяхів.
Захист від ненавмисного пострілу.
Системи захисту від перегрівання та перенапруги.
Працює від акумулятора 18 В.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Японія
Виробник — Bosch
Тип — степлер
Тип цвяхозабивача — рейковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Місткість магазина — 105 шт.
Довжина цвяха: 32 - 64 мм
Товщина цвяха — 1.6 мм
Тип цвяха — Bosch 49, Bostitch SB16, ESCO 400, Novus T, Prebena N
Кут касети — 20°
Рівень шуму: звук
Тип спрацьовування — контактний
Запобіжник — так
Функції: регулювання сили удару/ глибини, режим — чергу, індикатор магазину
Рівень звукового тиску — 84 дБ (A)
Рівень звукової потужності — 95 дБ (A)
Похибка K = 3 дБ.
Розміри (ДхШхВ): 282х97x337 мм
Вага — 2.9 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний степлер (нейлер) для цвяхів Bosch GNH 18V-64 M Professional
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Місткість магазина | 105 шт. |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,крюк для носіння на поясі, Картонне паковання, постачається без акумулятора та зарядного пристрою |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 64 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 32 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип витратного матеріалу | Цвях |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 842 ₴


