
Акумуляторна дискова пила Bosch Professional GKM 18V-50 (без АКБ і ЗП) (06016B8000)
14 736 ₴
- В наявності
- Код: 06016B8000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Робота майже без іскроутворення завдяки вбудованому контейнеру для збору стружки, який легко спорожняти
- Точне різання завдяки індикатору лінії різання, оглядовому вікну та вбудованому світлодіодному підсвічуванню
- Ергономічне користування завдяки оптимізованому захопленню та компактній збалансованій конструкції для різання у всіх положеннях
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна виробник - Китай
- Виробник - Bosch
- Клас - професійний
- Тип: пила дискова
- Тип двигуна - безщітковий
- Тип живлення - від акумулятора
- Тип акумулятора - Li-Ion
- Напруга акумулятора - 18 В
- Ємність акумулятора - не комплектується
- Тип кріплення акумулятора - слайдер
- Діаметр диска - 136 мм
- Макс. глибина пропилу під кутом 90° - 50 мм
- Можливість стаціонарного кріплення - немає
- Оберти холостого ходу - 4250 об/хв
- Діаметр посадкового отвору - 20 мм
- Занурювальна - ні
- Регулювання обертів - ні
- Наявність лазера - ні
- Плавний пуск - ні
- Захист від випадкового пуску - ні
- Підтримання постійних обертів під навантаженням - ні
- LED підсвічування - так
- LED підсвічування індикації заряду - ні
- Вага - 2.2 кг
- Габаритні розміри: 310х180х214 мм
- Гарантія - 12 місяців
Комплект поставки:
- Акумуляторна дискова пила Bosch Professional GKM 18V-50
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
- Паралельний упор
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 2.2 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 4250 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання,паральний упор, постачається без акумулятора та зарядного пристрою |
| Макс. глибина пропилювання | 50 мм |
| Макс. діаметр диска | 136 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Рівень шуму | 104 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 736 ₴



