
Набір пиляльних полотен по металу для шабельної пилки Bosch ToughBox (20 шт.) (2607010995)
2 624 ₴
- В наявності
- Код: 2607010995
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Набір із 20 шабельних пиляльних полотен по металу, Tough Box, є універсальним варіантом для рівних пропилів у металі.
- Ці полотна ідеально виконують тонкі пропили в широкому спектрі металів, а також підходять для різання сталевих труб і профілів.
- Вони сумісні з шабельними пилами з універсальною системою хвостовика.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна походження - Швейцарія
- Виробник - Bosch
- Тип: пиляльне полотно
- Призначення - для шабельних пилок
- Призначення - по металу
Комплект поставки:
- Набір пиляльних полотен по металу для шабельної пилки Bosch ToughBox
- S 922 EF Flexible for Metal 5 шт.
- S 922 BF Flexible for Metal 5 шт.
- S 1122 EF Flexible for Metal 5 шт.
- S 1122 BF Flexible for Metal 5 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в пеналі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип | Набір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 мм мм |
| Матеріал | BIM |
| Оброблюваний матеріал | Алюміній, кольоровий метал, м'які матеріали, м'яке дерево, Тверде дерево, чорний метал |
| Режим роботи | Прямий і акуратний |
| Стан товару | Новий |
| Тип патрона | U-подібний |
| Товщина матеріалу | 150 мм |
| Крок зубців | 1.8 - 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 624 ₴
