
Щітка торцева дротяна з прямим хвостовиком Bosch PRO Metal heavy (20 мм / 0.35 мм) (2608622116)
216 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608622116
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка торцева дротяна з прямим хвостовиком Bosch PRO Metal heavy (20 мм / 0.35 мм) (2608622116) — професійний інструмент для обробки металевих поверхонь, ідеальний для видалення іржі, зачищення, матування та зняття фарби. Підходить для роботи з нержавіючою сталлю, алюмінієм та кольоровими металами в важкодоступних місцях, кутах та внутрішніх профілях труб.
Конструктивні особливості та переваги:
- Торцева щітка з жорсткого хвилястого дроту з вузликами
- Ідеальна для зачищення важкодоступних зон, внутрішніх поверхонь і профілів
- Видалення іржі, чорнове оброблення, матування і зняття фарби
- Виготовлено відповідно до міжнародних стандартів якості
- Постійний контроль виробництва на заводах
- Використання якісних матеріалів, безпечне застосування
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: щітка дротяна (кистьова)
- Діаметр щітки: 20 мм
- Товщина дроту: 0.35 мм
- Кріплення: кріпильний хвостовик 6 мм
- Максимальна кількість обертів: 4500 об/хв
- Сумісність: дриль, шурупокрут
- Призначення: сталь, чорний метал, сплави
Комплект постачання:
- Щітка торцева дротяна з прямим хвостовиком Bosch PRO Metal heavy (20 мм / 0.35 мм)
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | корщетка (оснастка для інструменту) |
| Діаметр щітки | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | щітка чашкова |
| Країна торгової марки | Германия |
| Діаметр хвостовика | 6.0 мм |
| Діаметр дроту | 0.35 мм |
| Макс. оберти | 4500 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴

