
Дискова щітка з прямим хвостовиком Bosch PRO Metal clean (30 мм / 0.2 мм) (2608622110)
148 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 2608622110
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дискова щітка з прямим хвостовиком Bosch PRO Metal Clean призначена для ефективної зачистки металевих поверхонь. Завдяки хвилястому дроту вона ідеально підходить для легкої та середньої обробки невеликих ділянок, зокрема для видалення кольорів мінливості на зварних швах. Насадка ефективно справляється з видаленням іржі, фарби, матуванням і чорновою обробкою, забезпечуючи якісний результат під час роботи на високих швидкостях.
Конструктивні особливості:
- Дискова щітка з хвилястого дроту
- Підходить для легкої та середньої зачистки невеликих поверхонь
- Ефективне видалення кольорів мінливості на зварних швах
- Призначена для роботи на високих кутових швидкостях
- Підходить для обробки кромок, пазів і важкодоступних місць
- Видалення іржі, фарби, матування та чорнова обробка
- Виготовлена з якісних матеріалів
- Відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки
- Постійний контроль якості виробництва
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: щітка дротяна
- Діаметр щітки: 30 мм
- Товщина дроту: 0.20 мм
- Висота щітки: 6 мм
- Кріплення: хвостовик 6 мм
- Максимальна кількість обертів: 4500 об/хв
- Сумісність: дриль, шуруповерт
- Призначення: сталь, чорні метали, сплави, кольорові метали
Комплектація:
- Дискова щітка з прямим хвостовиком Bosch PRO Metal Clean (30 мм / 0.2 мм) (2608622110)
- Поставка в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | корщетка (оснастка для інструменту) |
| Матеріал ручки | метал |
| Діаметр щітки | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | щітка дискова |
| Країна торгової марки | Германия |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр дроту | 0.2 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Макс. оберти | 4500 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴

