
Щітка торцева дротяна з прямим хвостовиком Bosch PRO Stainless Steel clean (15 мм / 0.2 мм) (2608622126)
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2608622126
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Торцева щітка з жорсткого хвилястого дроту з вузликами.
Завдяки своїй формі, ідеальна для зачищення важкодоступних зон під час роботи з неіржавкою сталлю, алюмінієм і кольоровими металами — у кутах, всередині труб і профілем. Також підходить для видалення іржі, чорнового оброблення, матування та зняття фарби.
Виготовлено відповідно до міжнародних стандартів якості.
Постійний контроль виробництва на заводах.
Виготовлено з якісних матеріалів.
Відповідні міжнародним стандартам безпеки.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: щітка дротяна (кистьова)
Діаметр щітки — 15 мм
Товщина дроту — 0.2 мм
Кріплення — кріпильний хвостовик (6 мм)
Максимальна кількість обертів — 4500 об/хв
Сумісність: дриль, шурупокрут
Призначення:
Неіржавка сталь/ Inox
Сталь/чорний метал
Листовий кольоровий метал
Алюміній
Комплект постачання:
Щітка торцева дротяна з прямим хвостовиком Bosch PRO Stainless Steel clean (15 мм / 0.2 мм)
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 15.0 мм мм |
| Діаметр дроту | 0.2 мм |
| Діаметр хвостовика | 6.0 мм |
| Макс. оберти | 4500 об/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | щітка чашкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴

