
Диск пиляльний для дерева Bosch 200x30x30T Expert for Construct Wood (2608644140)
3 189 ₴
- В наявності
- Код: 2608644140
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Пиляльний диск Bosch Expert for Construct Wood призначений для різання будівельної деревини, яка може містити залишки бетону, цвяхів тощо.
Дуже високі зносостійкі якості.
Зубці Microteq, виготовлені з твердосплавного металу, для тривалого терміну експлуатації.
Спеціальне покриття Proteqtion, неабияк знижує тертя й запобігає корозії.
Мінімальний рівень вібрації, досягати завдяки використанню антивібраційних прорізів.
Зубці ATB (чередуючий кут скосу різальної крайки) і зубці Pyramid, для легкого та швидкого різання.
Простота та зручність використання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Італія
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: диск пиляльний
Сумісність: дискова пила
Зовнішній діаметр — 200 мм
Посадковий діаметр — 30 мм
Кількість зубців — 30
Форма зуба — ATB + піраміда
Товщина диска — 1.3 мм
Товщина різу — 2.0 мм
Кут заточування передній: 18°
Кут заточування заднє: 13°
Максимальна кількість обертів — 9500 об/хв
Оброблювані матеріали:
Дощата обшивка
ДСП
Шумопоглинальні личкувальні плити
Легкі будівельні плити
Будівельна деревина
Конструкційна деревина
Дерев'яні балки
Пористий бетон
Комплект постачання:
Диск пиляльний для дерева Bosch 200x30x30T Expert for Construct Wood
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 200.0 мм мм |
| Кількість зубців | 30 шт. |
| Макс. оберти | 9500 об./хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2.0 мм |
| Оброблюваний матеріал | Будівельна деревина, Дерев'яні балки, Дощата обшивка, ДСП, Конструкційна деревина, Легкі будівельні плити, Пористий бетон, Шумопоглинальні облицювальні плити |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Результат різанини | Грубий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Толщина диска | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 189 ₴



