
Диск пиляльний за ламінату Bosch 190x20x56Т Expert for High Pressure Laminate (260008644134)
3 519 ₴
- В наявності
- Код: 2608644134
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Пиляльний диск Bosch Expert for High-Pressure Laminate призначений для різання ламінату високого тиску (HPL).
Зубці виготовлені з твердого сплаву Microteq виробництва Bosch.
Спеціальне покриття Proteqtion запобігає корозії та зменшують тертя.
Антивібраційні прорізи, для зниження вібрації, нагрівання й шуму.
Форма зуба TCG — потрійний зуб із верхніми та нижніми крайками.
Простота та зручність використання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Італія
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: диск пиляльний
Сумісність: дискова пила
Зовнішній діаметр — 190 мм
Посадковий діаметр — 20 мм
Кількість зубів — 56
Форма зуба — HLTCG
Товщина диска — 1.6 мм
Товщина різу — 2.6 мм
Кут заточування передній: 0°
Кут заточування заднє: 17°
Максимальна кількість обертів — 10000 об/хв
Оброблювані матеріали:
Ламинат
Деревно-шаровий матеріал
Комплект постачання:
Диск пиляльний за ламінату Bosch 190x20x56Т Expert for High Pressure Laminate
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 190.0 мм мм |
| Кількість зубців | 56 шт |
| Макс. оберти | 10000 об/хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | деревно-шаровий матеріал, ламінат |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 519 ₴



