
Диск пиляльний для дерева Bosch 190x30x40T Expert for Wood (26008644048)
2 658 ₴
- В наявності
- Код: 2608644048
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильний диск Bosch Expert for Wood 190x30x40T призначений для професійного та ефективного різання деревини з високою точністю. Диск має довгий термін експлуатації і забезпечує чистий пропил навіть при інтенсивному використанні. Зубці виготовлені з надзвичайно міцного сплаву Microteq, що гарантує високу зносостійкість, а покриття Proteqtion запобігає корозії та знижує тертя. Антивібраційні прорізи забезпечують рівний різ, зменшують рівень шуму та вібрацій. Диск простий та зручний у використанні та підходить для професійного застосування.
Конструктивні особливості:
- Зубці з міцного сплаву Microteq для високої зносостійкості
- Покриття Proteqtion для захисту від корозії та зниження тертя
- Антивібраційні прорізи для рівного різу та зниження шуму
- Висока максимальна частота обертання забезпечує чистий пропил
- Простота та зручність використання
- Професійний клас інструмента
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Італія
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: пильний диск
- Сумісність: дискова пила
- Зовнішній діаметр диска: 190 мм
- Діаметр центрального отвору: 30 мм
- Кількість зубців: 40
- Форма зуба: ATB
- Товщина диска: 1.6 мм
- Товщина різу: 2.6 мм
- Кут заточування передній: 10°
- Кут заточування задній: 15°
- Максимальна кількість обертів: 10000 об/хв
- Оброблювані матеріали: ДСП, шумопоглинальні лицеувальні плити, легкі будівельні плити, композитні матеріали, м’яка деревина, тверда деревина/цілісна деревина, деревно-шаровий матеріал, клейова фанера/100лярна плита, деревноволокниста плита середньої щільності з покриттям
Комплектація:
- Пильний диск для дерева Bosch 190x30x40T Expert for Wood
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Італія |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість зубів | 40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 40 шт |
| Країна торгової марки | Германия |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 2.6 мм |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Деревноволокниста плита середньої щільності, ДСП,Клеєна фанера/стілярна плита, комозитні матеріали,Легкі будівельні плити, М'яка деревина, щоШумопоглинають облицювальні плити |
| Макс. оберти | 10000 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 658 ₴

