
Диск пиляльний для металу Bosch 355x25.4x90Т Expert for Stainless Steel (26008644282)
13 560 ₴
- В наявності
- Код: 2608644282
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пиляльний для металу Bosch Expert for Stainless Steel призначений для високоякісного та ефективного різання нержавної сталі та високолегованих металів. Модель вирізняється високою зносостійкістю та довговічністю завдяки унікальним зубцям Resisteq з передових металевих композитів. Захисне покриття запобігає корозії, забезпечує плавне різання та мінімізує зачіпку заготовки. HLTCG (High-Low Triple Chip Ground) геометрія зубців робить диск витривалим для роботи з високоабразивними матеріалами. Підходить для ручних пил, а також поперечних і торцювальних пил.
Конструктивні особливості:
- Висока зносостійкість під час різання нержавної сталі
- Унікальні зубці Resisteq з передових металевих композитів для максимальної міцності та надійності
- Захисне покриття запобігає корозії та забезпечує гладке різання
- HLTCG геометрія зубців для роботи з високоабразивними матеріалами
- Максимально гладкі результати різання без зачіпки заготовки
- Швидка та ефективна робота
- Підходить для ручних, поперечних і торцювальних пил
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Італія
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип диска: пиляльний
- Сумісність: торцювальна пила для сухого різання
- Зовнішній діаметр: 355 мм
- Посадковий діаметр: 25,4 мм
- Кількість зубців: 90
- Форма зуба: HLTCG
- Товщина диска: 2,2 мм
- Товщина різу: 2,5 мм
- Кут заточування передній (α): 0°
- Кут заточування задній (β): 10°
- Максимальна кількість обертів: 2100 об/хв
- Оброблювані матеріали: високолегована сталь, нержавна сталь / Inox
Комплектація:
- Диск пиляльний для металу Bosch 355x25.4x90Т Expert for Stainless Steel
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр зовнішній | 355 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість зубів | 90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 90 шт |
| Країна торгової марки | Германия |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 2.5 мм |
| Толщина диска | 2.2 мм |
| Оброблюваний матеріал | Високолегована сталь, неіржавка сталь/ Inox |
| Макс. оберти | 2100 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 560 ₴


