
Диск пиляльний для дерева Bosch 350x30x84Т Top Precision Best for Wood (2608642121)
8 010 ₴
- В наявності
- Код: 2608642121
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Ідеальний для тихого, точного та чистого різання будь-якої деревини.
Твердосплавні зуби MicroteQ виготовлені зі щільного дрібнозернистого твердосплавного порошку, що захищає різальні крайки від зношування.
Покриття диска ProteQtion захищає полотно диска від налипання клею та смол, а також від корозії.
Продумані розширювальні пази неабияк знижують вібрацію, шум і покращують перебіг.
Полотно виготовлене з першокласної сталі (до HRC 46), що має високу зносостійкість, а лазерне прорізування гарантує точність і брак деформації.
Кільце жорсткості тримає форму диска під час роботи.
Простота та зручність використання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Італія
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: диск пиляльний
Сумісність: настільна циркулярна пила
Зовнішній діаметр — 350 мм
Посадковий діаметр — 30 мм
Кількість зубів — 84
Форма зуба — АТВ
Товщина диска — 2.5 мм
Товщина різу — 3.5 мм
Угол заточки передний (α): 10°
Кут заточування задній (β): 15°
Максимальна кількість обертів — 5400 об/хв
Оброблювані матеріали:
Клейова фанера/100лярна плита
Деревно-шаровий матеріал
Деревноволокниста плита середньої щільності, з покриттям
Композитні матеріали
Легкі будівельні плити
Ламинат
Тверда деревина
Суцільна деревина
М'яка деревина
Шумопоглинальні личкувальні плити
ДСП
Комплект постачання:
Диск пиляльний для дерева Bosch 350x30x84Т Top Precision Best for Wood
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 350.0 мм мм |
| Кількість зубців | 84 шт. |
| Макс. оберти | 5400 об./хв |
| Макс. ширина пропилювання | 3.5 мм |
| Оброблюваний матеріал | деревно-шаровий матеріал, Деревно-волокниста плита середньої щільності, ДСП, клеєна фанера/стільна плита, Композитні матеріали, ламінат,Легкі будівельні плити, М'яка деревина, Суцільна деревина, Тверда деревина, Шумопоглинальні облицювальні плити |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Толщина диска | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 010 ₴

