
Диск пиляльний для металу Bosch 184x20x48Т Expert for Steel (260008643055)
4 038 ₴
- В наявності
- Код: 2608643055
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Диск Expert for Steel забезпечує виняткову ударостійкість під час різання сталі.
Унікальні зубці, виготовлені на заводі Bosch з особливо міцного сплаву Microteq із твердосплавного зерна, забезпечують високу ефективність.
Ефективність також забезпечується покриттям Proteqtion полотна, що запобігає корозії й забезпечує надійне.
Крім того, цей диск обладнаний антивібраційними прорізами для особливо рівного різання, що забезпечує набагато менший рівень шуму та вібрації.
Швидка й ефективна робота.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Італія
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: диск пиляльний
Сумісність: ручна пила для сухого різання
Зовнішній діаметр — 184 мм
Посадковий діаметр — 20 мм
Кількість зубів — 48
Форма зуба — HLTCG
Товщина диска — 1.6 мм
Товщина різу — 2.0 мм
Кут заточування передній (α): 0°
Кут заточування задній (β): 12°
Максимальна кількість обертів — 3000 об/хв
Оброблювані матеріали:
Високолегована сталь
Сталь/чорний метал
Комплект постачання:
Диск пиляльний для металу Bosch 184x20x48Т Expert for Steel
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 184.0 мм мм |
| Кількість зубців | 48 шт. |
| Макс. оберти | 3000 об/хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2.0 мм |
| Оброблюваний матеріал | Високолегована сталь, Сталь, чорний метал |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 038 ₴


