
Пиляльне полотно по дереву Bosch S 644 D (5 шт.) (2608650673)
386 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608650673
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Швидка і легка заміна пильного полотна без використання спеціального інструменту
- Швидка і ефективна робота
- Розведені, шліфовані зуби для точного різу
- Розроблені спеціально для врізного пиляння
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна виробник – Швейцарія
- Виробник – Bosch
- Клас – професійний
- Тип – пильне полотно
- Сумісність – шабельні пили
- Конструкційна деревина – до 100 мм
- Плити – 6–60 мм
- Вирізання дерев'яних перегородок – до 100 мм
- Штучні матеріали – до 100 мм
- Виконання зубів – розведене, шліфоване
- Проміжки між зубцями – 4 мм
- Крок зубів (зуб/дюйм) – 6
- Загальна довжина полотна – 150 мм (6")
- Ширина полотна – 19 мм
- Товщина полотна – 1.25 мм
- Матеріал полотна – HighCarbonSteel (HCS)
Оброблювані матеріали:
- Будівельна деревина
- Конструкційна деревина
- Дерев'яні балки
- ДСП
- Деревноволокниста плита середньої щільності, без покриття
- Клеєна фанера / столярна плита
Комплект поставки:
- Пильне полотно по дереву Bosch S 644 D (5 шт.)
- Постачається у блістері
Сфера використання:
Пильні полотна Bosch S 644 D призначені для роботи з дерев'яними конструкціями, плитами ДСП, фанерою та іншими деревними матеріалами. Ідеальні для точного врізного пиляння у будівництві та столярних роботах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Товщина | 1.25 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Тип | Набір |
| Застосування пилки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | U-подібний |
| Сумісність | Шабельна пила |
| Країна торгової марки | Германия |
| Кількість предметів у наборі | 5 шт. |
| Оброблюваний матеріал | Будівельна деревина, Дерев'яні балки, Деревно-волокниста плита середньої щільності, ДСП, Клейована фанера/сталярна плита, Конструкційна деревина |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴

