
Пиляльне полотно по дереву Bosch S 1542 K Top for Wood (1 шт.) (2608650681)
112 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608650681
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльне полотно по дереву Bosch S 1542 K Top for Wood (1 шт.) — професійне полотно для шабельних пил, призначене для швидкого та точного розпилювання деревини без цвяхів, гілок та сучків. Завдяки розведеним і шліфованим зубцям забезпечується ефективна та чиста робота. Заміна полотна відбувається швидко і легко без використання спеціального інструменту.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Швейцарія
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: пиляльне полотно
- Сумісність: шабельні пили
- Максимальна висота деревини без цвяхів: 190 мм
- Виконання зубів: розведене, шліфоване
- Проміжки між зубцями: 8.5 мм
- Крок зубців: 3 зуби/дюйм
- Загальна довжина полотна: 240 мм
- Ширина полотна: 19 мм
- Товщина полотна: 1.5 мм
- Матеріал полотна: HighCarbonSteel (HCS)
- Оброблювані матеріали: свіжозрубана деревина
Комплектація:
- Пиляльне полотно по дереву Bosch S 1542 K Top for Wood (1 шт.)
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип | Пилка |
| Твердосплавна напайка | Немає |
| Застосування пилки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | U-подібний |
| Сумісність | Шабельна пила |
| Країна торгової марки | Германия |
| Кількість предметів у наборі | 2 шт |
| Оброблюваний матеріал | Свіжозрубана деревина |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 ₴
