
Пиляльне полотно для дерева Bosch S 2345 X Progressor for Wood (2 шт.) (2608654403)
269 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608654403
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльне полотно для дерева Bosch S 2345 X Progressor for Wood (2 шт.) (2608654403) забезпечує швидку та ефективну роботу при різанні деревини та інших матеріалів. Полотно оснащене прогресивними розведеними шліфованими зубцями і дозволяє швидко замінюватися без спеціального інструмента.
Особливості та переваги:
- Швидка та легка заміна полотна без використання спеціального інструмента
- Прогресивні розведені, шліфовані зуби для ефективного різання
- Призначене для ДСП, фанери, пластмас та деревини без цвяхів
- Швидка та ефективна робота
Технічні характеристики:
- Бренд: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: пиляльне полотно для шабельних пил
- Довжина конструкційної деревини: 150 мм
- Довжина плит: 6 - 60 мм
- Вирізання дерев'яних перегородок: 150 мм
- Штучні матеріали: 150 мм
- Виготовлення зубців: розведене, шліфоване
- Проміжки між зубцями: 2,4 - 4 мм
- Крок зубців: 6 – 10 зубців/дюйм
- Загальна довжина полотна: 200 мм (8")
- Ширина полотна: 19 мм
- Товщина полотна: 1,25 мм
- Матеріал полотна: High Carbon Steel (HCS)
- Оброблювані матеріали: будівельна деревина, конструкційна деревина, дерев'яні балки, ДСП, деревноволокниста плита середньої щільності, клейована фанера
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Швейцарія
Комплектація:
- Пиляльне полотно для дерева Bosch S 2345 X Progressor for Wood (2 шт.)
- Постачається в блістерній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Пилка |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Застосування пилки | Дерево |
| Напрямок зубців | Вниз |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | U-подібний |
| Сумісність | Шабельна пила |
| Країна торгової марки | Германия |
| Кількість предметів у наборі | 2 шт |
| Оброблюваний матеріал | Будівельна деревина, Дерев'яні балки, Деревно-волокниста плита середньої щільності, ДСП, Клейована фанера/сталярна плита, Конструкційна деревина |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴
