
Пиляльне полотно по металу Bosch S 920 CF Heavy for Metal (1 шт.) (2608654820)
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608654820
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильне полотно для металу Bosch S 920 CF Heavy for Metal (1 шт.) забезпечує швидку та ефективну роботу з тонким і товстим листовим металом, профілями та трубами. Полотно виготовлене з BIM (біметал) і має запатентовану форму зубців «2x2 Tooth Geometry», забезпечуючи потужний і грубий різ. Швидка заміна без використання спеціальних інструментів підвищує зручність роботи.
Конструктивні особливості:
- Біметалеве полотно (BIM) для довговічності та міцності
- Швидка та легка заміна без спеціальних інструментів
- Запатентована форма зубців «2x2 Tooth Geometry»
- Потужний і грубий різ
- Підходить для тонкого і товстого листового металу, профілів і труб
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Швейцарія
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: пильне полотно
- Сумісність: шабельні пили
- Листовий метал, товстий: 4 - 12 мм
- Труби, профілі закриті: до 100 мм
- Труби, профілі відкриті: до 100 мм
- Труби, профілі масивні: до 100 мм
- Форма зубців: 2x2 Tooth Geometry
- Проміжки між зубцями: 2.5-3.2 мм
- Крок зубців (зубців/дюйм): 8 - 10
- Загальна довжина полотна: 150 мм
- Ширина полотна: 22 мм
- Товщина полотна: 1.6 мм
- Матеріал полотна: BI-METAL (BIM)
- Матеріал основи: HCS
- Оброблювані матеріали: листовий метал, епоксидна смола, склопластик
Комплектація:
- Пильне полотно для металу Bosch S 920 CF Heavy for Metal (1 шт.)
- Постачання у блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Bosch |
| Призначення полотна | Шабельна пила |
| Застосування полотна | Метал, Пластик |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Крок зубів | 8 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | U-подібний |
| Сумісність | Шабельна пила |
| Матеріал | BI-METAL |
| Країна торгової марки | Германия |
| Кількість предметів у наборі | 1 шт |
| Оброблюваний матеріал | Епоксидна смола, Листовий метал, Склопластик |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴
