
Круг відрізний для металу Bosch 115x22.23x1.0 мм X-LOCK Standard for Inox (10 шт.) (2608619266)
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608619266
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний диск Bosch 115x22,23x1,0 мм X-LOCK Standard for Inox забезпечує надійну роботу з неіржавкою сталлю. Диск не містить заліза, сірки та хлору, що мінімізує ризик корозії під час різання. Підходить для професійного та побутового використання.
Конструктивні особливості:
- Відповідає високим вимогам безпеки EN 12413
- Швидка та легка заміна диска завдяки системі кріплення X-LOCK без додаткових інструментів
- Можливість використання на стандартних кутових шліфмашинах
- Точне та чисте різання неіржавкої сталі
- Універсальність застосування для професійних робіт
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: відрізний круг
- Форма диска: плоский
- Діаметр диска: 115 мм
- Діаметр центрального отвору: 22,23 мм / X-LOCK
- Максимальна кількість обертів: 12 250 об/хв
- Товщина диска: 1,0 мм
- Специфікація: WA 60 T BF
- Оброблювані матеріали: неіржавка сталь / Inox
Комплектація:
- Круг відрізний для металу Bosch 115x22,23x1,0 мм X-LOCK Standard for Inox (10 шт.)
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Нержавіюча сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна торгової марки | Германия |
| Посадковий отвір | X-Lock,22.23 мм |
| Толщина диска | 1.0 мм |
| Оброблюваний матеріал | Неіржавка сталь, Сталь |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴


