
Круг відрізний для металу Bosch 125x22.23x1.6 мм X-LOCK Standard for Inox (1 шт.) (2608619364)
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608619364
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний диск X-LOCK Standard for Inox від Bosch забезпечує надійну роботу з нержавіючою сталлю. Диск не містить заліза, сірки та хлору, що гарантує чистоту різання та відсутність пошкоджень оброблюваного матеріалу. Завдяки системі кріплення X-LOCK диски можна швидко та легко змінювати без додаткових інструментів. Також вони сумісні зі стандартними кутовими шліфувальними машинами, відповідають найвищим вимогам безпеки EN 12413 і підходять для професійного використання.
Конструктивні особливості:
- Працює з нержавіючою сталлю (Inox)
- Не містить заліза, сірки та хлору
- Відповідає вимогам безпеки EN 12413
- Швидка і легка заміна дисків завдяки системі X-LOCK без додаткових інструментів
- Сумісність зі стандартними кутовими шліфувальними машинами
- Висока продуктивність та тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: відрізне коло
- Форма кола: плоский
- Діаметр диска: 125 мм
- Діаметр отвору: 22.23 мм / X-LOCK
- Максимальна кількість обертів: 12250 об/хв
- Товщина диска: 1.6 мм
- Специфікація: WA 60 T BF
- Оброблювані матеріали: нержавіюча сталь (Inox)
Комплектація:
- Круг відрізний для металу Bosch 125x22.23x1.6 мм X-LOCK Standard for Inox (1 шт.)
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна торгової марки | Германия |
| Посадковий отвір | X-Lock,22.23 мм |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Неіржавка сталь, Сталь |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴


