
Адаптер з центрувальним свердлом Bosch SDS-Plus + HSS-G (85 мм) (2608522411)
824 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608522411
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер з центрувальним свердлом Bosch SDS-Plus + HSS-G (85 мм) (2608522411) призначений для точного та швидкого з’єднання електроінструменту з коронками без використання ключа. Система Power-Change Plus + HSS-G забезпечує підвищену міцність, точність і легкість монтажу та демонтажу коронок, завдяки чому прискорюється робота та полегшується видалення висвердлюваного матеріалу. Центрувальне свердло забезпечує стабільне ведення коронки під час свердління.
Конструктивні особливості та переваги:
- Система Power-Change Plus + HSS-G забезпечує підвищену міцність і точність
- Посилений хвостовик для точних допусків і зменшення проміжків
- Центрувальне свердло для покращеного ведення коронки
- Безключове з’єднання дозволяє швидко від’єднувати коронку одним рухом
- Сумісний з усіма мережевими та акумуляторними дрилями-шурупокрутами
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: адаптер
- Довжина: 85 мм
- Робоча довжина: 44 мм
- Діаметр: 7,15 мм
- Тип хвостовика: SDS-Plus
- Оброблювані матеріали: м’яка деревина, тверда деревина, суцільна деревина, пластмаса, гіпсокартон, метал
Комплектація:
- Адаптер з центрувальним свердлом Bosch SDS-Plus + HSS-G (85 мм)
- Постачається в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По дереву |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 7.15 мм |
| Довжина робочої частини | 44 мм |
| Загальна довжина | 85 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Країна торгової марки | Германия |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824 ₴

