-10%

Мийка високого тиску GTM LT-19ME 190 бар (LT-19ME)
36 260 ₴
32 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: LT-19ME
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM LT-19ME - потужна електрична мийка напівпрофесійного класу з максимальним робочим тиском 180 бар. Призначена для миття сильнозабруднених автомобілів, велосипедів, будівельної техніки, доріжок, фасадів будівель, парканів і різних інструментів. У даній моделі встановлено високопродуктивний безщітковий двигун з великим робочим ресурсом.
Основні переваги GTM LT-19ME:
- Живлення від стандартної електромережі 220 В
- Високопродуктивний безщітковий електродвигун потужністю 3700 Вт
- Алюмінієва помпа стійка до корозії
- 150 бар - номінальний тиск води на виході
- 180 бар - максимальний тиск води на виході
- 660 л/год - максимальне споживання води під час роботи
- Система Total Stop вимикає мийку під час відпускання курка
- Самовідновлювальний термозахист двигуна
- Міцний шланг довжиною 10 м
- Великі колеса і телескопічне алюмінієве руків'я для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мінімийка GTM LT-19ME
- Шланг високого тиску 10 м
- Пістолет
- Комплект сопел
- Піноутворююча насадка
- Турбо-насадка
- Шланг із фільтром грубого очищення для забору води з ємностей
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Максимальна продуктивність | 660 л/год |
| Споживана потужність | 3700 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Латунь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Особливості | Захист від перегріву, Можливість забору води з ємкості |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Вага | 57 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Пінна насадка, Фільтр грубої очистки |
| Розташування клавіш управління | пістолет |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Електричний |
| Комплектація | грязьова фреза, набір сопел, пінна насадка, списолет, шланг |
| Тип | Мийка |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Габарити | 660x510x450 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | Україна |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Довжина шланга | 10 м |
| Макс. тиск | 180 бар |
| Мін. тиск | 20 |
| Витрата води | 660 л/год |
| Потужність двигуна | 3700 Вт |
| Макс. температура | 50 C |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 799 ₴



