
Генератор інверторний 7 кВт EnerSol EPG-8000IOEA
38 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: EPG-8000IOEA
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
EnerSol EPG-8000IOEA - компактний бензиновий інверторний генератор для енергопостачання у разі перебоїв або вимкнення електроенергії. Підходить для 1-фазного під'єднання. Завдяки невеликим розмірам генератор можна зручно транспортувати ділянкою.
Призначення: застосовується як резервне джерело електроенергії в житлових будинках, дачах, офісах.
Переваги генератора EnerSol EPG-8000IOEA:
Якісний бензиновий двигун EnerSol GP460
Підходить для живлення мереж 220 В
7 кВт — висока номінальна потужність
Запуск за допомогою електростартера або вручну
Вбудований стабілізатор напруги AVR
Цифровий мультиметр 3 в 1 для зображення напруги. частоти та мотогодин
Вихід для під'єднання системи автоматичного запуску (АВР)
Ступінь захисту альтернатора IP 23M
Вихід 12 В для заряджання акумуляторів
Захист від перевантаження
Датчик низького рівня оливи
Великий бак для палива об'ємом 25 л
Автономність до 10 год завдяки споживанню всього 2.5 л/год
Комплектація
Генератор бензиновий EnerSol EPG-8000IOEA
Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 91.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 26 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Час безперервної роботи | 10.0 ч годину |
| Вихідна напруга | 220 В,380 В |
| Клас | Побутовий |
| Клас захисту | IP23M |
| Кількість фаз | одна/три |
| Комплектація | Картонне паковання, колиска — 2 шт., ручка |
| Модель двигуна | EnerSol ES-458G |
| Потужність | 8.0 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 17 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 8.5 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 8.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 8.0 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 8.0 кВт |
| Об'єм двигуна | 458 см3 |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Лічильник мотогодин |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для дому, для гаража, для дачі, для квартири |
| Розміри | 69.5x53x56.5 см |
| Витрата палива | 2.6 л/год л/годину |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
| Тип встановлення | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 999 ₴






