
Бур для бетону Bosch Expert SDS-Max-8X 12x800x940 мм (2608900204)
2 800 ₴
- В наявності
- Код: 2608900204
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Бур для бетону Bosch Expert SDS-Max-8X 12x800x940 мм виготовлений з використанням технології Bosch Carbide Technology, що забезпечує надзвичайну витривалість свердел. Конструкція наконечника посилена найтвердішими сплавами завдяки передовим методам проектування та виробництва. Свердління армованого бетону здійснюється за допомогою суцільної твердосплавної головки, високоефективний наконечник із чотирма канавками повністю виконаний із твердого металу. Високоміцне з'єднання наконечника свердла за допомогою зварювальної технології Bosch гарантує ідеальний зварений шов між канавкою та твердосплавною головкою, що витримує інтенсивне ударне свердління.
Конструктивні особливості та переваги:
- Технологія Bosch Carbide Technology для підвищеної витривалості свердел
- Свердління армованого бетону суцільною твердосплавною головкою
- Високоефективний наконечник із чотирма канавками з твердого металу
- Високоміцне зварне з’єднання наконечника свердла
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна-виробник: Німеччина
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: бур
- Сумісність: ударний перфоратор
- Загальна довжина: 940 мм
- Робоча довжина: 800 мм
- Діаметр: 12,0 мм
- Тип хвостовика: SDS-Max
- Кількість різальних крайок: 4
- Оброблювані матеріали: цегла, бетон, армований бетон, камінь
Комплектація:
- Бур для бетону Bosch Expert SDS-Max-8X 12x800x940 мм — 1 шт.
- Постачається в блістері
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 800 мм |
| Загальна довжина | 940 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS Max |
| Робоча довжина | 800 мм |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 2 800 ₴



