EnerSol SKD-5EB — компактний дизельний генератор для енергопостачання у разі перебоїв або вимкнення електроенергії. Підходить для 1-фазного під'єднання. Завдяки невеликим розмірам і колесам генератор можна зручно транспортувати ділянкою.
Призначення: застосовується як резервне джерело електроенергії в житлових будинках, дачах, офісах.
Переваги генератора EnerSol SKD-5EB:
Якісний дизельний двигун EnerSol ES-192D
4.6 кВт — висока номінальна потужність
Ручний запуск + електростартер
Цифровий мультиметр 3 в 1 для зображення напруги. частоти та мотогодин
Ступінь захисту альтернатора IP 23M
Вихід 12 В для заряджання акумуляторів
Захист від перевантаження
Датчик низького рівня оливи
Великий бак для палива об'ємом 12.5 л
Автономність до 8 год завдяки споживанню всього 1,56 л/год
Комплектація
Генератор дизельний EnerSol SKD-5EB
Комплект коліс і ручок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 17 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Немає |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Час безперервної роботи | 12 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутовий |
| Клас захисту | IP23M |
| Кількість фаз | одна |
| Комплектація | Картонне паковання, колиска — 2 шт., ручка |
| Модель двигуна | Honda GP-200 |
| Потужність | 2.8 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 7 л. |
| Потужність максимальна 1ф | 3.2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2.8 кВт |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Особливості | Лічильник мотогодин |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для дому, для гаража, для дачі, для квартири |
| Розміри | 63x45.5x51 см |
| Витрата палива | 1.4 л/год л/годину |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
| Тип встановлення | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 998 ₴








