
Перове свердло Bosch Expert Self Cut Speed Spade 22x152 мм (26008900320)
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608900320
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перове свердло Bosch Expert Self Cut Speed Spade 22x152 мм (26008900320) спеціально розроблене для виготовлення чистих отворів у деревині. Свердло ідеально підходить для будівельних, ремонтних та столярних робіт, включаючи свердління отворів для дротів, труб та монтажних елементів. Завдяки високій швидкості свердління та відмінним характеристикам воно допомагає заощадити час і зусилля під час роботи.
Конструктивні особливості:
- Швидке проходження матеріалу та висока зносостійкість
- Інноваційна технологія Bosch Tip Technology для точного центрування та зниження биття
- Гострий, зазубрений кінчик із центральним буром для легкого входу в матеріал
- Перо легкої хвилястої форми для ефективного видалення стружки та запобігання заклинюванню
- Шестигранний хвостовик (6,35 мм / 1/4") для надійного кріплення в патроні
- Ідеальне рішення для швидкого та чистого свердління деревини та фанери
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: перове свердло
- Сумісність: шурупокрут, дриль
- Загальна довжина: 152 мм
- Робоча довжина: 100 мм
- Діаметр: 22,0 мм
- Тип хвостовика: шестигранник (6,35 мм / 1/4")
- Оброблювані матеріали: дерево, фанера
Комплектація:
- Перове свердло Bosch Expert Self Cut Speed Spade 22x152 мм
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По дереву |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Загальна довжина | 152 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴



