
Ударний дриль Stanley SDH700 мережевий, 700 Вт (SDH700)
2 084 ₴
- Немає в наявності
- Код: SDH700
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги Stanley SDH700:
12 місяців - повна гарантія на весь механізм
700 Вт — потужний двигун
2 режими свердління — безударний для дерева та ударний для цегли
Ударний режим — до 49300 уд./хв для ефективної роботи з цеглою та пінобетоном
30 мм — максимальний діаметр свердління в дереві
13 мм — діаметр свердління в металі
13 мм — діаметр свердління в бетоні
1,9 кг — найменша вага в класі
Регулятор обертів — для точного настроювання під матеріал
Блокування кнопки увімкнення — підтримання роботи без натискання на курок
Комплектація
Ударний дриль Stanley SDH700
Ключовий патрон на 13 мм
Ключ для патрона
Додаткова ручка
Обмежувач глибини свердління
Картонна коробка.
Опис ударного дриля Stanley SDH700
Потужний двигун на 700 Вт дає змогу працювати в постійному режимі з великими навантаженнями. У дриль вбудований одношвидкісний редуктор із регулятором обертів. Stanley SDH700 має два режими роботи, які перемикаються регулятором на корпусі. У безударному режимі дриль може працювати з деревом, металом і пластиком. У ударному режимі дриль видає до 49300 ударів/хв, що дає змогу ефективно працювати з цеглою та пінобетоном. Дриль постачається з додатковою ручкою й обмежувачем глибини свердління
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 1.9 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | 0 |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 2900 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 49300 уд./хв |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Контроль обертів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 0 |
| Потужність | 700 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | Дриль ударний |
| Тип акумулятора | 0 |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 084 ₴




