
Секатор садовий Fiskars P90 111960 (1001530)
2 377 ₴
- Готово до відправки
- Код: 111960
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор садовий Fiskars P90 111960 (1001530) — ручний садовий інструмент для обрізання тонких гілок кущів, формування крони дерев та збору врожаю. Завдяки спеціально розробленій формі леза секатор акуратно зрізає гілку, не деформуючи її, забезпечуючи чистий та точний зріз.
Особливості:
- Максимальна товщина оброблюваних гілок — до 26 мм
- Ріжуче лезо виготовлене з якісної сталі
- Спеціальне тефлонове покриття леза зменшує ймовірність прилипання гілок
- Ручки з поліаміду, армованого скловолокном, для зручного та надійного хвата
- Призначений для роботи з живими гілками
- Зручний у використанні та довговічний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 26 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Вага | 0.27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Механічний |
| Довжина пристрою | 208 мм |
| Макс. діаметр гілки | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 377 ₴
