
Спіральне свердло по дереву Bosch 8x115 мм (2609255205)
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2609255205
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спіральне свердло по дереву Bosch 8x115 мм призначене для чистого та точного свердління деревини без сколів. Завдяки центруючому вістрю свердло легко врізається в матеріал і забезпечує стабільний напрямок буріння. Шліфована спіраль сприяє ефективному відведенню стружки та високій продуктивності під час роботи з деревиною різної твердості.
Конструктивні особливості:
- Чисте свердління деревини без сколів
- Центруюче вістря для точного входження в матеріал
- Продуктивне свердління деревини будь-якої твердості
- Шліфована спіраль для ефективного відведення стружки
- Виготовлено відповідно до жорстких стандартів якості Bosch
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: свердло спіральне
- Сумісність: шуруповерт, дриль
- Загальна довжина: 115 мм
- Робоча довжина: 75 мм
- Діаметр: 8.0 мм
- Діаметр хвостовика: 8.0 мм
- Тип хвостовика: циліндричний
- Оброблювані матеріали: тверда деревина, суцільна деревина, м'яка деревина, шумопоглинаючі облицювальні плити
Комплектація:
- Спіральне свердло по дереву Bosch 8x115 мм
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По дереву |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Загальна довжина | 115 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

