
Диск алмазний Bosch Professional for Universal 125x22,23 (2608615059)
389 ₴
- В наявності
- Код: 2608615059
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск Professional for Universal 2608615059 є змінним елементом кутових шліфмашин.
Цей диск ефективний для оброблення бетону. Якість матеріалу, з якого виготовлена оснастка, дає змогу пропили швидко, чисто та точно без великих зусиль.
Алмазний диск Bosch виготовлений згідно з основними стандартами якості EN13236 і ASA.
Висота сегментів 10 мм.
У Укрсервісі можна купити алмазний диск Professional for Universal за найбільш привабливими цінами від виробників. Великий асортимент магазину передбачає винятково оригінальну продукцію з гарантією та сертифікатами якості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 125.0 мм мм |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Універсальний |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴
