
Перове свердло Bosch 20x160 мм (2609255266)
164 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2609255266
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перове свердло Bosch 20x160 мм (2609255266) призначене для швидкого та точного свердління деревини та фанери. Завдяки центрувальному вістрю та двом різальним крайкам свердло легко врізається в матеріал, фіксуючи положення та забезпечуючи чисті отвори. Шестигранний хвостовик надійно кріпиться в патроні та прекрасно передає крутний момент.
Конструктивні особливості:
- Шестигранний хвостовик (5,5 мм) надійно фіксується в патроні, не прослизає
- Центрувальне вістря легко врізається в деревину, фіксуючи положення свердла
- Дві різальні крайки швидко прорізають отвори в матеріалі
- Відсутність стружкової канавки — стружка залишається на різальній головці
- Професійний клас інструменту
- Оптимальна довжина для різних типів робіт
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: перове свердло
- Сумісність: шурупокрут, дриль
- Загальна довжина: 160 мм
- Робоча довжина: 110 мм
- Діаметр: 20,0 мм
- Тип хвостовика: шестигранник (5,5 мм)
- Оброблювані матеріали: дерево, фанера
Комплектація:
- Перове свердло Bosch 20x160 мм
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По дереву |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина робочої частини | 110 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴



