
Генератор бензиновий 2 кВт AL-KO 2500-C (130930)
12 699 ₴
- В наявності
- Код: 130930
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AL-KO 2500-C - кращий вибір на сьогоднішній день серед аналогів економ-класу. Модель призначена для побутового використання потужністю 2,0 кВт і забезпечення електрикою невеликого приватного будинку, майстерні або підсобного приміщення.
Призначення: рекомендований для періодичного приватного застосування або для виконання невеликих робіт на будівництві або при ремонті окремо розташованих будівель, доступ електрики до яких обмежений або неможливий.
Переваги генератора AL-KO 2500-C:
- міцна і надійна конструкція рами жорсткості, що роблять генератор стійким і придатним для роботи в різних умовах;
- велика ємність бензобака (15 л) забезпечує час безперервної роботи до 14 годин при повному навантаженні;
- легкий запуск генератора дозволить вам приступити до роботи без особливих зусиль;
- перевірена і надійна конструкція генератора є запорукою тривалої та якісної роботи впродовж багатьох років;
- наявність двох розеток на корпусі генератора;
- знижений рівень звукового тиску, всього 74 дБ, забезпечує комфорт оточуючих.
Комплектація
- Генератор бензиновий AL-KO 2500-C
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 14 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Червоний |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1.07 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | EnerSol ES-390G |
| Тип запуску | Ручний |
| Комплектація | Картонне паковання, колиска — 2 шт., ручка |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Охолодження | Повітряне |
| Клас захисту | IP23M |
| Країна-виробник | Китай |
| Вид пального | Бензин |
| Тип встановлення | портативний |
| Потужність двигуна, л. с | 13 л.с |
| Особливості | Лічильник мотогодин |
| Країна торгової марки | Україна |
| Клас | Побутовий |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для дому, для гаража, для дачі, для квартири |
| Потужність | 5.0 кВт |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Потужність номінальна 1ф | 5.0 кВт |
| Потужність максимальна 1ф | 5.5 кВт |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 699 ₴
