
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 10.0 мм (2608577174)
141 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608577174
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 10.0 мм призначене для швидкого та точного свердління різних металевих матеріалів. Наконечник PointTeQ із самоцентруванням забезпечує легкий старт свердління, а чорне оксидне покриття сприяє швидкому видаленню стружки. Висока швидкість свердління та низький знос забезпечують тривалий термін служби та велику кількість отворів. Ергономічний дизайн та високоеластичне тіло свердла знижують ризик поломки та підвищують комфорт роботи.
Конструктивні особливості:
- Наконечник PointTeQ із самоцентруванням для легкого та швидкого старту свердління
- Чорне оксидне покриття для швидкого видалення стружки
- Висока швидкість свердління та збільшений ресурс свердла
- Низький ризик поломки завдяки високоеластичному тілу свердла HSS PointTeQ
- Кут заточування 135° підвищує продуктивність свердління на 40%
- При використанні спрей-мастила Bosch значно збільшується термін служби свердла
- Продуманий і ергономічний дизайн для зручності використання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: свердло
- Форма свердла: спіральна
- Сумісність: шуруповерт, дриль
- Загальна довжина: 133 мм
- Робоча довжина: 87 мм
- Діаметр: 10.0 мм
- Діаметр хвостовика: 10.0 мм
- Тип хвостовика: циліндричний
- Матеріал робочої сталі: швидкорізальна сталь
- Оброблювані матеріали: легована сталь, нелегована сталь, кольорові метали, пластикові плити, чавун
Комплектація:
- Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 10.0 мм
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 87 мм |
| Загальна довжина | 133 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴




