
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 3.5 мм (10 шт.) (2608577203)
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608577203
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 3,5 мм (10 шт.) призначене для професійного та точного свердління різних металевих та пластикових матеріалів. Самоцентруючий наконечник PointTeQ забезпечує легкий старт і високу швидкість свердління. Чорне оксидне покриття сприяє швидкому видаленню стружки та збільшує ресурс свердла, а ергономічний дизайн робить роботу зручнішою та безпечнішою.
Конструктивні особливості:
- Самоцентруючий наконечник PointTeQ для легкого та швидкого старту свердління
- Чорне оксидне покриття для швидкого видалення стружки
- Збільшений ресурс завдяки високій швидкості свердління та зменшенню зносу
- Високоеластичне тіло свердла HSS PointTeQ знижує ризик поломки
- Якісний результат роботи та ергономічний дизайн
- Простота та зручність використання
- Кут заточки 135° підвищує продуктивність свердління на 40%
- Використання спрей-мастила Bosch збільшує термін служби свердла
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: свердло
- Форма свердла: спіральна
- Сумісність: шуруповерт, дриль
- Загальна довжина: 70 мм
- Робоча довжина: 39 мм
- Діаметр: 3,5 мм
- Діаметр хвостовика: 3,5 мм
- Тип хвостовика: циліндричний
- Матеріал робочої сталі: швидкорізальна сталь
- Оброблювані матеріали: легована сталь, нелегована сталь, кольорові метали, пластикові плити, чавун
Комплектація:
- Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 3,5 мм (10 шт.)
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 3.5 мм |
| Довжина робочої частини | 39 мм |
| Загальна довжина | 70 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴


