
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 4.0 мм (10 шт.) (2608577208)
22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608577208
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 4.0 мм (2608577208) — професійний інструмент для швидкого та точного свердління різних металів. Самоцентрувальний наконечник PointTeQ забезпечує легкий старт і точне позиціонування при свердлінні.
Конструктивні особливості та переваги:
- Висока швидкість і легкий старт завдяки самоцентрувальному наконечнику PointTeQ
- Швидке видалення стружки завдяки чорному оксидному покриттю
- Збільшений ресурс за рахунок високої швидкості свердління, знижене зношування, більше отворів
- Низький ризик поломки завдяки високоеластичному тілу свердла
- Відмінний результат роботи
- Продуманий і ергономічний дизайн
- Надійність і тривалий термін експлуатації
- Простота і зручність використання
- Кут заточування 135° підвищує продуктивність свердління на 40%
- При використанні спрей-змащення Bosch термін служби свердла значно збільшується
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: свердло
- Форма свердла: спіральна
- Сумісність: шуруповерт, дриль
- Загальна довжина: 75 мм
- Робоча довжина: 43 мм
- Діаметр: 4.0 мм
- Діаметр хвостовика: 4.0 мм
- Тип хвостовика: циліндричний
- Матеріал робочої сталі: сталь, швидкоріжуча
Оброблювані матеріали:
- Легована сталь
- Нелегована сталь
- Кольорові метали
- Пластикові плити
- Чавун
Комплект поставки:
- Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 4.0 мм (1 шт.)
- Постачається у блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина робочої частини | 43 мм |
| Загальна довжина | 75 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴



