
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 5.0 мм (10 шт.) (2608577218)
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2608577218
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 5.0 мм (10 шт.) призначене для високоефективного свердління металевих та інших матеріалів. Завдяки наконечнику PointTeQ, що самоцентрується, свердло легко і швидко починає роботу, забезпечуючи точне та чисте свердління. Чорне оксидне покриття сприяє швидкому видаленню стружки та зменшенню зносу, що подовжує ресурс свердла.
Конструктивні особливості:
- Наконечник PointTeQ для легкого та швидкого старту свердління
- Чорне оксидне покриття для швидкого видалення стружки
- Високоеластичне тіло свердла HSS PointTeQ знижує ризик зламу
- Кут заточування 135° збільшує продуктивність свердління на 40 %
- Продуманий і ергономічний дизайн для зручності використання
- Надійність і тривалий термін служби
- Сумісність із шуруповертом та дрилем
- Підвищення ресурсу при використанні спрей-мастила Bosch
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: свердло спіральне
- Загальна довжина: 86 мм
- Робоча довжина: 52 мм
- Діаметр: 5.0 мм
- Діаметр хвостовика: 5.0 мм
- Тип хвостовика: циліндричний
- Матеріал робочої сталі: швидкорізальна сталь
- Сумісність: шуруповерт, дриль
- Оброблювані матеріали: легована сталь, нелегована сталь, кольорові метали, пластикові плити, чавун
Комплектація:
- Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 5.0 мм (10 шт.)
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 52 мм |
| Загальна довжина | 86 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴



