
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 5.9 мм (10 шт.) (2608577227)
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2608577227
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 5.9 мм — професійне рішення для швидкого та точного свердління металів. Самоцентрувальний наконечник PointTeQ забезпечує легкий старт і високу швидкість свердління, що зменшує зношування та збільшує ресурс інструмента. Чорне оксидне покриття покращує видалення стружки та підвищує ефективність роботи. Високоеластичне тіло свердла знижує ризик зламування, гарантує надійність і тривалий термін експлуатації. Кут загострення 135° підвищує продуктивність свердління на 40 %. За використання спрей-мастила Bosch строк служби свердла значно збільшується.
Переваги:
- Висока швидкість свердління та легке центрювання завдяки наконечнику PointTeQ
- Швидке видалення стружки завдяки чорному оксидному покриттю
- Збільшений ресурс і знижений знос
- Низький ризик поломки завдяки високоеластичному корпусу
- Кут заточки 135° — підвищення продуктивності свердління до 40%
- Надійність, довговічність і відмінний результат роботи
- Простота та зручність використання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: свердло
- Форма: спіральна
- Сумісність: шурупокрут, дриль
- Загальна довжина: 93 мм
- Робоча довжина: 57 мм
- Діаметр свердла: 5.9 мм
- Діаметр хвостовика: 5.9 мм
- Тип хвостовика: циліндричний
- Матеріал: швидкорізальна сталь (HSS)
Оброблювані матеріали:
- Легована сталь
- Нелегована сталь
- Кольорові метали
- Пластикові плити
- Чавун
Комплектація:
- Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 5.9 мм (10 шт.)
- Постачається у блістері
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 5.9 мм |
| Довжина робочої частини | 57 мм |
| Загальна довжина | 93 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 36 ₴



