
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 6.0 мм (10 шт.) (2608577228)
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608577228
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сверло по металлу Bosch HSS PointTeQ 6.0 мм (10 шт.) (2608577228) — професійне спіральне свердло для швидкого та точного свердління металевих матеріалів.
Конструктивні особливості та переваги:
- Самоцентруючий наконечник PointTeQ забезпечує легкий старт та високу швидкість свердління.
- Чорне оксидне покриття сприяє швидкому видаленню стружки та знижує тертя.
- Збільшений ресурс завдяки високій швидкості свердління, що зменшує знос та продовжує термін служби свердла.
- Низький ризик поломки завдяки високоеластичному тілу свердла.
- Кут заточки 135° підвищує продуктивність свердління на 40%.
- Відмінний результат роботи на різних матеріалах завдяки продуманому дизайну та надійності.
- Тривалий термін експлуатації при використанні спрей-мастила Bosch.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду — Німеччина
- Країна-виробник — Китай
- Виробник — Bosch
- Клас — професійний
- Тип — свердло
- Форма свердла — спіральна
- Сумісність — шуруповерт, дриль
- Загальна довжина — 93 мм
- Робоча довжина — 57 мм
- Діаметр — 6.0 мм
- Діаметр хвостовика — 6.0 мм
- Тип хвостовика — циліндричний
- Матеріал робочої сталі — швидкорізальна сталь HSS
- Оброблювані матеріали: легована сталь, нелегована сталь, кольорові метали, пластикові плити, чавун
Комплектація: Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 6.0 мм (10 шт.) Постачається у блістері.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 57 мм |
| Загальна довжина | 93 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Циліндричний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴

